Recenze Domo

Ověřený zákazník Eberry.cz Karel

Přidáno: 20. ledna 2023

Zakoupeno v Eberry.cz

Hezký design, zatím spolehlivě mele kávu dle nastavené jemnosti mletí.Vhodné i pro espreso.

Domo DO42324PC-NK

Domo DO42324PC-NK

Ověřený zákazník DOMO-elektro.cz Pavel

Přidáno: 19. ledna 2023

Vše je OK

Domo DO9244MC

Domo DO9244MC

Ověřený zákazník DOMO-elektro.cz B.B.

Přidáno: 18. ledna 2023

• překvapivě tichý
Domo DO727BL

Domo DO727BL

Ověřený zákazník MALL.CZ Dáda

Zakoupeno v MALL.CZ

• Polévkovar je skladný
  • Výhodou je,že se dá odpojit kabel.
  • Snadné ovládání
  • Dobře vypadá
  • Velice hlučný při mixování, ale jinak to nevadí, musí s tím člověk počítat.

Polévkovar zatím jen krátce vyzkoušen.
Splňuje očekávané požadavky. Krémové polévky jsou perfektní.Jediná možná nevýhoda je, že si člověk musí zvyknout na větší hluk při mixování, jinak je to úžasný přístroj, do kterého dáte vodu a suroviny,navolíte program a už se o nic nestaráte a za 20minut je hotovo a můžete podávat. Ještě musím vyzkoušet dělat marmeládu, tak uvidím jak se povede.

Ověřený zákazník SlevyElektro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Výborný pomocník za celkem dobré peníze
Domo MS171

Domo B3951

Ověřený zákazník DOMO-elektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2023

Zakoupeno v DOMO-elektro.cz

• Vzhledově malá pekárna , ale výkon perfektní. Popisvýrobku,také dobrý, včetně různých rad a je v češtině.
  • Knížka s recepty je bohužel jen v němčině.
Domo DO9234EM 17,5 cm

DOMO DO336L

DOMO DO336L

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. ledna 2023

(naposledy upraveno 11. února 2023)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Jednoduché ovládání, dvou pumpa, dvojitý svár

Domo DO9180M

Domo DO9180M

Ověřený zákazník DOMO-elektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. ledna 2023

Zakoupeno v DOMO-elektro.cz

• Super regulace otáček jedním tlačítkem.
  • Vyrobeno v Číně.

Podle dtestu průměr. Kdybych si test přečetla dřív, asi bych si vybrala jinou značku. Na první pohled vypadá krásně, ale tak vypadal i můj předchozí zn. Eta a moc kvalitní nebyl. Ale zatím mixuje dobře, tak snad něco vydrží.

Domo DO333IP

Domo DO333IP

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Jan

Přidáno: 6. ledna 2023

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Do dnešního dne mi nevrátili peníze. Než "ušetřit" pár korun a potýkat se s TUPCEM schovaným za e-mailem jsem radši zakoupil v prodejně. Zboží jsem zaplatil 08.12. 2022.

Domo DO42707PP

• Příslušenství;
  • Velká nádoba na vaření
  • Lze použít jako rýžovar
  • Je v češtině
  • Doporučuji před koupením přečíst rozměry, je poměrně velký a nevejde se do každé poličky :-)

Tak tento multifunkční hrnec je pro mě naprostý výhra. Můžete využít přednastavené programy v hrnci a uvařit si cokoliv vás napadne, maso, guláš, nebo i zeleninu na páře, dělám v něm i naše oblíbené čínské kari. Hrnec také používáme jako rýžovar. Hrnec je kompletně v češtině, takže si na displeji libovolně nastavíte programy, tlak páry, dobu vaření a hrnec se sám o vše postará. Hrnec ale můžete na začátku použít bez víka a osmažit si jako základ pokrmu cibuli nebo osmahnout maso a pak naházíte zbytek a voila, jídlo je hotove. :-) Moc se mi líbí i funkce udržování teploty uvařeného jídla po skončení vaření. Vnitřek hrnce se dá umýt normálně v myčce. Hrnec má dostatečně dlouhý kabel. Za mě velké doporučení, jsem s ním moc spokojená. Jen pozor na rozměry, doporučuji předem přečíst a poměřit, ať se vám vejde do poličky.

Domo DO228SV

Domo DO228SV

Romana Boušková Romana Boušková

Přidáno: 5. ledna 2023

• Skvělý podlahový čistič. Jak na suché, tak na mokré vysávání.
  • Svícení je skutečně úžasné.

Výrobek předčil moje očekávání. Kupovala jsem pro maminku do malého bytu na pvc podlahu. Nejdříve jsem vyzkoušela na své laminátové a lesklé podlaze v přesvědčení, že po mokrém vytírání na ní zůstanou nevzhledné čmouhy.
Výsledek: perfektně vyluxováno a vytřeno jedním tahem. Budu kupovat i pro sebe.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Byl to vánoční dárek a podle ohlasu je to vynikající pomocník v domácnosti. Překvapil svým výkonem a tichým provozem.

Domo DO211S-SET

Domo DO211S-SET

Ověřený zákazník DOMO-elektro.cz IKy

Přidáno: 2. ledna 2023

(naposledy upraveno 2. ledna 2023)

Zakoupeno v DOMO-elektro.cz

• Pevný, trvanlivý a spolehlivý filtr dobře pratelný

Možnost dokoupení samostatného filtru velmi oceňuji. Je vždy dobré mít doma jeden náhradní na výměnu, přestože doba opotřebení není nikterak krátká. Ovšem trvanlivost tělesa vysavače je mnohem delší.
Filtr je velmi poctivě vyroben z pevné dobře filtrující netkané textilie. Trochu vyšší cena odpovídá kvalitě.

Domo DO211S-55

Domo DO211S-55

Ověřený zákazník DOMO-elektro.cz IKy

Přidáno: 2. ledna 2023

(naposledy upraveno 2. ledna 2023)

Zakoupeno v DOMO-elektro.cz

• Kapacita baterie je dokonce vyšší než originální baterie montovaná do vysavače přímo ve výrobě.
  • Jednoduchá montáž, zvládne i šikovný domácí kutil s elementárními elektrotechnickými znalostmi.

Možnost výměny baterie je vzhledem k dlouhodobé trvanlivosti vlastního tělesa vysavače vysoce ekologické i ekonomické řešení. Vysavač, ke kterému baterie patří je v naší domácnosti s krátkosrstým malým psem nezastupitelný pomocník. Je to nejlepší ruční vysavač všech dob. Žádný jiný takto silný a výkonný vysavač není v této cenové hladině (i vyšší) v u nás dostupné nabídce obchodů s elektrem.
Vysavač je velmi "bytelný" a je vysoce kvalitně zpracován - není to žadná "křapka". Také elektrický rotační kartáč s vlastním pohonem je u samostatných ručních vysavačů ojedinělý a vysoce zvyšuje účinnost vysávání zvláště čalouněných ploch. Nouzově je možnost kvalitně vysát i náhlé nečistoty na koberci. Vysavač má pro takovouto práci dostatečnou sílu i při svých malých rozměrech. Ani váha není nikterak nadměrná. Zkrátka skvělý pomocník za příznivou cenu. Doufám, že zůstane ve výrobě navěky.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Ověřený zákazník KupToTu.cz Josef

Přidáno: 1. ledna 2023

Zakoupeno v KupToTu.cz

Zatím slouží k plné spokojenosti.

Domo DO42ROLL-22

Domo DO42ROLL-22

Ověřený zákazník ExaSoft.cz ehk

Přidáno: 31. prosince 2022

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• na zavařování surovin super rozměr. Šíře akorát, délka dle potřeby
DOMO DO232AZ

DOMO DO232AZ

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. prosince 2022

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

vše OK

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.