Recenze Domo

Domo DO635V

Domo DO635V

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Radovan

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Koupeno na základě kladných recenzí
  • Maximální spokojenost
  • O žádné nevím

Na chladné období skvěle zahřeje nohy
3 stupně teploty, automatické vypnutí po 1,5h.
Hřeje i shora nártu oproti jiné značce
Na 1.stupni pro mně dostačující teplota, rychle zahřívá
Spotřeba do 100W, bota je z příjemného materiálu

Ověřený zákazník Testuj.to Lubomir

• Rychlost vaření
  • Funkce rýžovaru
  • Variabilita funkcí
  • Horší na uskladnění

Přiznám se, že jsem na začátku úplně nevěděl, co od hrnce očekávat. Jelikož jsme ale již delší dobu uvažovali o pořízení rýžovaru a „papiňák“ nám v domácnosti také scházel, zdál se tento hrnec jako jasná volba. Ovládání je potřeba si trochu osahat, ale po prvních pár vaření už budete dělat vše s jistotou. Hovězí maso budete mít hotové do 20 minut a vepřové s kuřecím je otázka pouze několika minut. Rýže je pak z hrnce pěkně nadýchaná a lepkavá tak akorát. Jako chlap oceňuji především to, že stačí vše jen naházet dovnitř, zapnout a pak už jen čekat na signál na konci vaření. Za sebe mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Janina

• Vše
  • Zatím jsme na nic nepřišli

Píšu zprostředkovanou recenzi, hrnec jsem si sama nevyzkoušela, byl to dárek pro kamaráda, který je s multifunkčním hrncem Domo naprosto spokojený. Ovládání jednoduché (česky) tak i příprava a chuť jídla a údržba hrnce a příslušenství také. Skvělý pomocník

Domo DO9235J

• výsledek pokrmu
  • dostatečný výběr možností
  • design
  • Doba rozehřátí

S multifunkčním tlakovým a pomalým hrncem DOMO jsem byla hodně spokojená. Má pěkný design, jednoduché ovládání a jídlo bylo připraveno na výbornou. Jediné co bych vytkla je doba nahřívání, která prodlouží čas vaření minimálně o 15 minut, takže pokud program "polévka" trvá 15 minut, počítejte s delší dobou. Samotné chladnutí také trvá nějakou dobu, takže celý proces prostě trochu zabere, ale jinak si nemůžu stěžovat. Návod byl srozumitelný.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

Přidáno: 6. prosince 2022

• V návodu i recepty
  • možnost nastavení vlastního programu
  • kdykoli zrušení případně pozměnění programu
  • nepřipálí se
  • lehce omyvatelný
  • špatně se vnitřní nádoba vyndává, když je horká (v chňapkách) - ocenila bych nějaký výklenek nebo úchyt
  • mixování jinde, aby se nepoškodil povrch

Z hrnce jsem přímo nadšená. Díky tomu, že jsem si přečetla návod, jsem zjistila, že v něm jsou napsané i recepty s postupem pro tento hrnec. Dokonalé je, že se v nádobě nic nepřipálí a téměř celý pokrm se dá udělat jen v tomto hrnci. Display je velký a i z docela velké vzdálenosti je hezky čitelné, kolik zbývá času do konce programu.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 6. prosince 2022

• Snadne ovladani
  • Prislusenstvi
  • Objem - 6 litru. To je parada
  • Setri cas, energie, penize
  • Jidlo je chutne a zachovava barvu
  • Zatim jsme na nic neprisli

Jeden pristroj nahradi tlakovy hrnec, pomaly hrnec, ryzovar, parni hrnec a dokonce i panev. To si myslim, ze oceni kazdy, protoze uloznyho prostoru neni nikdy dost.
Snadne ovladani, kdy se da vybrat z prednastavenych, otocit cudlikem a stisknout start. To je parada!
Objem 6 litru
Super je i funkce udrzeni jidla teple po uvareni. Odpocet.
Setri cas, misto a v neposledni rade taky penize

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 5. prosince 2022

• rychlost vaření
  • úspora času i energie
  • akorát dlouhý kabel do zásuvky
  • jednoduché ovládání časovače
  • kulatý tvar
  • dostatečně velká nádoba
  • špatně se vyndavá horká nádoba z hrnce
  • nahoře u uzavírání se problematicky umývá

Překvapila mě jednoduchost ovládání multifunkčního tlakového hrnce. Má šikovný časovač na kterém si člověk může zvolit co chce právě vařit jako například zeleninu, maso, polévky atd. a také program pomalého vaření, který jsem vyzkoušela na uvaření hovězího vývaru, který jsem takto pomalu vařila přes noc, což je velmi fajn, že hrnec pracuje za vás a nemusíte u toho být. Hrnec při vaření je tichý. Vyhovuje mi kulatý tvar, který se hodí na vaření polévek a omáček. Vadí mi, že se špatně vyndavá po dovaření horká nádoba z hrnce. Jinak jsem žádné další mínusy na tomto hrnci neshledala. Určitě bych ho doporučila všem kuchařkám a kuchařům.

Ověřený zákazník Alza.cz Tonda

Ověřený zákazník DOMO-elektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. prosince 2022

Zakoupeno v DOMO-elektro.cz

Výhodný poměr cena výkon
Vzduch je senzoricky po použití lepší

Ověřený zákazník Testuj.to Lucka

Přidáno: 4. prosince 2022

• Jednoduché ovládání
  • efektivní restování
  • velikost nádoby 6 litrů
  • úspora času
  • tlakový režim

Hrnec je opravdu veliký, je ale pro naší rodinu akorát a uvařím i velké množství polévky a omáčky, nádobu má 6 litrů. Byla jsem příjemně překvapená jednoduchým ovládáním, z toho jsem měla největší strach, ale naučila jsem se s ním doslova Hned. Velice rychle restuje, není tak hlučný jako obyčejný tlakový hrnec. V návodu je vše potřebné a je jednoduché zvolit nastavení a čas. Má režimy tlakového a pomalého hrnce. Uvařit guláš v tlakovém režimu byla hračka, orestovat cibuli a maso, pak vše potřebné krom majoránky a česneku, a hrnec už za dvě hodiny hlásil hotovo, po dovaření udržuje teplotu, dochutila jsem majoránkou a česnekem a byl vynikající. Je super, že jídlo se nevaří zbytečně dlouho, což má pro mne velkou úsporu času. Rajská polévka a koprová omáčka byla za chvilinku a u plynového sporáku jsem byla zvyklá dobu stát, míchat. Opravdu mohu doporučit - úspora času, práce a živin. Vaří se mi s ním opravdu velice dobře a mohu doporučit.

Domo DO9149

Domo DO9149

Ověřený zákazník DOMO-elektro.cz Hanka

Přidáno: 2. prosince 2022

Zakoupeno v DOMO-elektro.cz

• je skvělý, výborně peče
Domo DO338IP

Domo DO338IP

Ověřený zákazník MALL.CZ JanH

Přidáno: 1. prosince 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• uvaří
  • úsporné a rychlé vaření

- je třeba si zvyknout na hučení větráku
- v módu nastavení vaření dle teploty chybí hodnota 90 nebo 95 stupňů, je tam 80(neprobublává) pak 100(vaří moc), musí se tedy dlouhé vaření dělat přes nastavení výkonu

Ověřený zákazník Elektro-Star lodyx DN1241

Domo DO42326PC

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz František z Pardubic

Přidáno: 30. listopadu 2022

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Jednoduché ovládání a manipulace s přístrojem

Ověřený zákazník Testuj.to Linda

• Jednoduché používání
  • Jednoduchý návod, hezky popsáno
  • Příslušenství, napařovací košík, mřížka
  • Programy v češtině
  • Delší nahřívání

Jako pomalý hrnec se osvědčil, ale jako tlakový překvapil, neměla sem žádný strach ,že bych se opařila, tlakový píst se sám upouští a zabrání otevření hrnce dokud nevychladne, maso uvařené za 20 minut, krásně měkké ,večeře byla raz,dva, má 11 funkcí ,všechny v Českém jazyce, což pro starší generaci považuji jako velkou výhodu. V hrnci se může i restovat, což je dobré pro základ omáček a pak jen vložit maso , přidat zbylé ingredience , nechat hrnec na správném programu vařit a večeře je hotová.

DOMO DO343DH

DOMO DO343DH

Ověřený zákazník ELEKTROCB.CZ Handa

Zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Výborně vysušuje

Trošku hlučnější, na noc ho vypiname

Domo DO9218

Domo DO9218

Ověřený zákazník Alza.cz Klára H.

Zakoupeno v Alza.cz

• ideální malá velikost
  • krásné modré podsvícení během ohřevu
  • hezký design
DOMO KX011